Vytvorenie mediálneho partnerstva a výhradná spolupráca s našou mediálnou spoločnosťou prináša vzájomne prínosnú spoluprácu a publicitu

Regionálne online spravodajstvo

Terajšok je najsledovanejší spravodajský portál v trenčianskom kraji. Každý mesiac má viac ako 60 000 zobrazení stránok a takmer 50 000 návštev.
Prinášame aktuálne online video-správy zo života miest a obcí, z podnikateľského prostredia, zo spoločenského a kultúrneho života v trenčianskom kraji. Terajšok robí všetko pre dobré regionálne spravodajstvo. Je rýchly, emotívny a vždy na blízku s exkluzívnymi informáciami.

Celkový digitálny dosah Terajška je mesačne viac ako 250 000 užívateľov, z nich 90 % sleduje webovú stránku na svojich mobiloch.

Videoprodukcia


Videoprodukcia tvorba videoreportáži a reklamných spotov. Produkcia komerčného videa a umiestnenie na hlavnej stránke terajsok.sk.

Komerčné video a reportáž o spoločnosti, službách, či produktoch.
Video zrealizujeme od prvotného nápadu až po finálne video. Ponúkame Vám kreatívne služby pri tvorbe rôznych typov firemného videa.

Výroba komerčného videa

Výroba videa je v plnom rozlíšení k dispozícii zadávateľovi.Špecifikácia: Prezentačná reportáž určená ako platforma pre komerčné aktivity zadávateľa (produktové kampane, podpora eventov, VIP udalostí, podpora marketingovej a P.R. komunikácie). Celkovú cenu ovplyvňuje kompletný servis (konzultácie na príprave scenára, hudobná dramaturgia, produkcia, postprodukcia).


Výroba diskusnej relácie – na vyžiadanie

Kompletné služby výroby diskusnej relácie v interaktívnom TV štúdiu. K dispozícii redaktor/moderátor a podporný tím. Celková cena podľa dohody.


Prenájom štúdia – na vyžiadanie

Profesionálne vybavené interaktívne TV štúdio. Minimálna objednávka 3 hodiny. Možnosť postprodukcie videa.

Live prenosy a záznamy

Zabezpečíme celý prenos i záznam podujatia, eventu, konferencie, zasadnutia obecného (mestského) zastupiteľstva na sociálne siete a webstránku Terajšok.