O nás

Svet sa zbláznil. Zdroj informácií sa presunul do mobilných telefónov, na sociálne siete. Trenčiansky terajšok vysiela nový moderný formát – Spravodajstvo z Trenčianskeho kraja. Informujeme o živote obyčajných ľudí, o spoločenskom, kultúrnom, cirkevnom a spoločenskom živote.

 

Zameriavame sa na tradície či podujatia, organizované obcami a mestami. Všímame si zaujímavých ľudí, prírodné krásy, historické pamiatky, jednoducho všetky zaujímavosti okresov“. 

Silnou stránkou spravodajstva sú naši redaktori, ich profesionalita a kvalita príspevkov, ktoré vyrábajú zo všetkých okresov Trenčianskeho kraja. Sme tvoriví, húževnatí a vytrvalí.

Podcast štúdio

Pomocou špičkovej technológie na výrobu podcastov pravidelne vysielame z nášho moderného štúdia rozhovory so zaujímavými hosťami nielen z Trenčianskeho kraja.

Všetky záznamy rozhovorov nájdete uložené na našej web stránke www.terajsok.sk

 

Virtuálne štúdio

Vlastníme virtuálne TV štúdio, ktoré využívame na produkciu reklamných spotov či prezentačných videí pre obchodných partnerov.

 

Živé vysielanie

Záleží nám na rýchlosti a aktuálnosti. Ovládame technológie a systémy, ktoré umožňujú živé vysielanie. Vyrábame priame prenosy a záznamy z bohoslužieb, firemných, športových a kultúrno – spoločenských podujatí či tlačové besedy politikov, Sme vždy tam, kde sa niečo deje. Rozumieme tomu, čo vás zaujíma.