Poukazujeme na reálne problémy ľudí. Nevyhýbame sa témam o korupcii, problémoch v zdravotníctve, školstve, justícii. Sledujeme podozrivé nákupy v samosprávach i neprehľadné verejné obstarávania.

Vy nás posúvate ďalej

Silnou stránkou spravodajstva, sú naši redaktori, ich profesionalita a kvalita príspevkov. Usilujeme sa byť vždy o krok vpred a informovať o aktuálnom dianí v regióne čo najrýchlejšie. Našou silnou stránkou je živé vysielanie. Vyrábame priame prenosy a záznamy z firemných, športových, kultúrno-spoločenských podujatí, tlačových besied, mestských zastupiteľstiev aj bohoslužieb.

Vy nás robíte lepšími

Riešime vaše problémy a informujeme aj o tom, čo sa vo vašom okolí deje. Naši skúsení redaktori si poradia s akoukoľvek témou. Tú spracujeme ako článok s videom, videoreportáž, uverejníme ju na vlastných webových stránkach aj na sociálnych sieťach. Na našom webe www.terajsok.sk nájdete všetky dôležité a aktuálne informácie o dianí v kraji na jednom mieste.

Naše aktivity:

Okrem webového spravodajstva vychádza týždenník Terajšok aj v tlačenej podobe. Na šestnástich stranách sa čitateľ dočíta o dianí v regióne v rubrikách Správy, Predstavujeme, Krimi, Kultúra, Dobré správy, Potulky, Špeciál a Šport. Nechýba ani Zábava. 

Každý štvrtok v premiére o 18. hodine Terajšok prináša podcasty so zaujímavými hosťami.

Redakcia a jej fungovanie

Redakciu tvoria skúsení novinári. Mnohí z nich majú za sebou dlhoročnú prax v celoštátnych médiách. Druhou skupinou sú videoreportéri z rôznych častí Trenčianskeho kraja. Tí prinášajú denné spravodajstvo z daného regiónu. Redakcia využíva len overené zdroje. Redakcia sa riadi etickým kódexom novinára.

Pod lupou

Máte pre nás zaujímavý tip? Stali ste sa svedkom nezvyčajnej udalosti? Poznáte zaujímavého človeka? Boli ste pri tom a podarilo sa vám zachytiť jedinečnú udalosť? Pošlite nám fotografie, informácie, alebo video s krátkym popisom udalosti na redakcia@terajsok.sk.