Mestskí policajti zachraňovali život – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Aktuálne počasie
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Spravodajský web Fórum

Rušný prvý septembrový týždeň

Mestskí policajti zachraňovali život

TRENČÍN – Mestská polícia Trenčín v minulom týždni preverovala a riešila 483 udalostí. Informovala o tom hovorkyňa mesta Erika Ságová.

Marián Michalko

14. 9. 2022

14:00

mm
Ilustračné foto

Prvý septembrový týždeň nemali trenčianski mestskí policajti opäť núdzu o množstvo zásahov.

V stredu 7. septembra krátko pred 18:00 si náhodný okoloidúci všimol na moste stáť muža za zábradlím. Zalarmoval mestskú políciu a na miesto okamžite vyrazila hliadka.

„Vyslaná hliadka zistila, že šlo o muža vo veku asi 30 rokov, ktorý chcel z mosta skočiť. Mestskí policajti na miesto privolali rýchlu zdravotnú pomoc i štátnu políciu. Zástupcom oboch polícií sa muža podarilo dostať do bezpečia a zdravotníci ho odviezli na vyšetrenie,“ opísala dramatické okamihy hovorkyňa mesta Erika Ságová.

O deň neskôr pátrali trenčianski mestskí policajti po nezvestnom mužovi. Podľa slov Ságovej sa im ho vďaka miestnej znalosti podarilo vypátrať. 

V sobotu 10. septembra o 23:45 prijala mestská polícia oznámenie, že pred budovou mestskej polície spadol starší pán a sťažuje sa na bolesť.

„Mestskí policajti ho našli ležať vedľa chodníka, javil známky požitia alkoholu a sťažoval sa na bolesť v ľavom ramene. Po príchode rýchlej zdravotnej pomoci naložili zraneného muža za asistencie hliadky mestskej polície do sanitky a previezli ho do nemocnice na podrobnejšie vyšetrenie,“ prezradila hovorkyňa mesta.

V nedeľu 11. septembra o 2:15 mestskí policajti zastavili bitku. Kamerový záznam zachytil roztržku medzi skupinou mladíkov pred prevádzkou na Palackého ulici.

„Vyslané hliadky mestskej polície zabránili väčšej potýčke, drobné šarvátky medzi zúčastnenými ustali a postupne sa rozišli. Ku zraneniu osôb nedošlo. Vec zostáva v riešení mestskej polície,“ uviedla Ságová na záver.

Komentáre

Comments are not currently available for this post.

Tipy a podnety