Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Púchov
Spravodajský web Fórum

Tvrdý zápas tímov z konca tabuľky

O víťazstve rozhodol jediný gól

TRENČÍN – V 6. kole OBFZ zvíťazil tím TJ Družstevník Vlára Ľuborča nad TJ Družstevník Očkov 1:0. Jediný gól strelil zo štandardnej situácie v 45. minúte domáci Rajníček.

Rasťo Harakal

11. 9. 2022

18:10

Tomáš Somr
Zápas ponúkol veľa tvrdých súbojov

Zápas dvoch mužstiev z konca tabuľky sa od úvodných minút niesol vo veľmi napätej atmosfére kedy jeden faul striedal druhý a hlavný rozhodca Hudec musel v prvom dejstve ťahať kartu žltej farby až štyri krát.

Futbal bez vyloženej šance s množstvom faulov, kedy si domáci fanúšikovia, ktorých bola asi stodvadsať už poberali do bufetu po občerstvenie rozveselil v 45. minúte po štandardke domáci Peter Rajníček gólom na 1:0.

V druhom polčase nervozita z oboch mužstiev opadla, ale šancí bolo ako šafránu. Domáci mladík Jakub Svedek to skúšal v 60. minúte ale jeho strela letela vysoko nad. O päť minút neskôr rovnako pochodil domáci Adam Fary.

Hostia sa snažili v závere aspoň o vyrovnanie no bez úspechu. Domáca lavička prestriedala a zamerala sa skôr na obrannú činnosť. Duel sa tak pri Vláre skončil jednogólovým víťazstvom domáceho mužstva.

TJ Družstevník Vlára Ľuborča – TJ Družstevník Očkov 1:0
Góly :
45. Rajníček

Ohlasy po zápase :

Adam Rechtorík, tréner TJ Družstevnik Očkov

„Zápas bol nervózny, bolo tam dosť faulov. Nedokázali sme streliť gól a ja pevne verím, že do ďalších zápasov na tom zapracujeme. Mali sme pozliepanú zostavy, kedy nám chýbalo až sedem hráčov.

Peter Vavruš, tréner TJ Družstevník Vlára Luborča

„Zápas bol bez nejakých vyložených šancí. Nevedeli sme sa v zápase chytiť prihrávkami, ale nakoniec sme to dokázali zlomiť. Je dôležité, aby to všetkých bavilo a v ďalších zápasoch budeme chcieť opäť obrať súpera o body.“