Opilec na pódiu aj útok v centre mesta – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Aktuálne počasie
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Mestská polícia informuje

Opilec na pódiu aj útok v centre mesta

TRENČÍN – Trenčianski mestskí policajti aj v uplynulom týždni preverovali a riešili stovky udalostí.

Marián Michalko

27. 7. 2022

12:02

mm
Opilec na pódiu aj útok v centre mesta

V minulom týždni sa mestskí policajti v Trenčíne potýkali nielen s kurióznymi prípadmi opitého muža na pódiu, ale riešili aj krádež bicykla a bitku troch mužov. Ako uviedla hovorkyňa mesta Trenčín Erika Ságová, Mestská polícia Trenčín preverovala a riešila 374 udalostí. Jednou z nich bol aj drzý vodič, ktorý vysypal smeti uprostred ulice, o čom sme vás informovali v predošlých dňoch.  

Súvisiaci článok

Podľa slov hovorkyne mesta, v stredu 20. júla 2022 krátko po 17:00 mestským policajtom nahlásili, že na Sládkovičovej ulici v átriu sedí na stoličke nejaký muž, ktorý má stiahnuté nohavice a vyzerá, akoby išiel vykonať potrebu. Na miesto okamžite vyrazila hliadka. Na pódiu našla ležať muža, ktorý nereagoval na výzvy.

„Pri zisťovaní totožnosti nespolupracoval a pokúsil sa fyzicky napadnúť člena hliadky. Preto boli voči mužovi použité donucovacie prostriedky – hmaty, chvaty a putá. V spolupráci so štátnou políciou sa podarilo preukázať jeho totožnosť. Vzhľadom k tomu, že muž bol zjavne pod vplyvom alkoholu, prípadne iných návykových látok a nekomunikoval, za asistencie hliadky mestskej polície ho rýchla zdravotná služba previezla do nemocnice,“ doplnila Ságová podrobnosti z náročného zásahu.

V sobotu 23. júla 2022 nadránom došlo na Mierovom námestí ku krádeži pánskeho bicykla, ktorý bol neuzamknutý v stojane na bicykle. Mestská polícia v tejto veci objasňuje priestupok proti majetku.

O deň neskôr sa v centre mesta odohrala dramatická potýčka troch mužov. „Kamerový záznam mestskej polície zaznamenal v nedeľu 24. júla 2022 o 00:59 vzájomné fyzické napádanie viacerých ľudí na Mierovom námestí. Vyslané hliadky mestskej polície zistili, že k napadnutiu došlo medzi troma mužmi. Podľa výpovede svedkov mal útočník najskôr verbálne a potom aj fyzicky napadnúť dvoch mužov a vyhrážať sa im zabitím,“ prezradila Ságová s tým, že jeden z poškodených utrpel drobné poranenie, no lekárske ošetrenie odmietol. Prípad si prevzala štátna polícia.

Komentáre

Comments are not currently available for this post.

Tipy a podnety