Matka mala strach z vlastného syna – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Syna viac krát prosila, aby nôž odložil

Matka mala strach z vlastného syna

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU – Rodinná dráma sa odohrala vo večerných hodinách v byte v Bánovciach nad Bebravou.

Pavol Konštiak

6. 7. 2022

11:15

PIXABAY
Alkoholom potužený syn najskôr bezdôvodne kopal a udieral päsťou do zasúvacích dverí od obývacej izby. (Ilustračné foto)

Alkoholom potužený syn najskôr bezdôvodne kopal a udieral päsťou do zasúvacích dverí od obývacej izby. Následne mal zobrať notebook patriaci jeho matke, ktorý hodil na podlahu. Matka mala z agresívneho a nepríčetného správania sa svojho syna strach a preto zavolala na číslo 158 a privolala si na pomoc hliadku polície. Syn mal však telefonát matky započuť, zobrať do ruky nôž a sadnúť si vedľa poškodenej. Matka syna viac krát prosila, aby nôž odložil. „On však mal k nej pristúpiť a nožom jej prejsť po pravej nohe a spôsobiť jej povrchovú reznú ranu v oblasti stehna. Následne sa mal nožom zaháňať pred tvárou poškodenej,“ informovala nás trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Pred príchodom policajnej hliadky ešte stihol dorezať nožom operadlo kresla, na ktorom jeho matka sedela. Muž bol po príchode policajnej hliadky obmedzený na osobnej slobode. „Bola s ním vykonaná dychová skúška s pozitívnym výsledkom 2,08 promile alkoholu,“ dodala hovorkyňa.

Polícia v Bánovciach nad Bebravou 28-ročného muža obvinila z prečinu nebezpečného vyhrážania. Zároveň bol na obvineného podaný podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby a spisový materiál bol odovzdaný prokurátorovi Okresnej prokuratúry v Bánovciach nad Bebravou na ďalšie konanie. Obvinený je momentálne umiestnený v cele policajného zaistenia. „V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky,“ uzavrela policajná hovorkyňa.

Komentáre

Comments are not currently available for this post.

Pokračovať na diskusiu
Tipy a podnety