Na pódiu nemá konkurenciu - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Po minuloročnom svetovom titule zažiarila tentokrát na Majstrovstvách Európy

Na pódiu nemá konkurenciu

TRENČÍN – Tatiana Ondrušková sa stala majsterkou Európy žien v kategórií fitness do 163 cm. Okrem toho sa jej podarilo získať aj titul absolútnej majsterky Európy v juniorskej kategórii. Zavŕšila tak zlatý juniorský hattrick.

Rasťo Harakal

23. 6. 2022

17:12

Marianna Kollárová
Do Španielska prišla vo výbornej forme

V minulej sezóne sa na majstrovstvách sveta v Španielskej Santa Sussane radovala Tatiana Ondrušková zo svetového titulu žien, ako aj junioriek. V rovnako náročnej sezóne sa z titulu, tentokrát európskeho formátu, raduje aj teraz. Aj napriek náročnosti uplynulej sezóny, ktorá bola spojená s prípravou na maturitnú skúšku a prijímacie pohovory na vysoké školy, sme spolu s trénerkou Mariannou Kollárovou a mentálnou trénerkou Xéniou Hankovou dotiahli prípravu do úspešného konca.  Z majstrovstiev Európy, už spravidla konaných v španielskej Santa Susanne, som sa vrátila ako majsterka Európy žien a junioriek vo svojej kategórii. Medzi juniorkami sa mi navyše podarilo získať aj titul absolútnej majsterky Európy,“ povedala nadšene čerstvá majsterka Ondrušková.

Európsky šampionát je jednou z najprestížnejších a najväčších súťaží konaných pod hlavičkou IFBB, o čom svedčí aj celkový počet približne 1500 súťažiacich z viac ako 40 krajín Európy. Práve súťaženie v kategórií fitness žien sa považuje za jedno z najťažších, a to z dôvodu prezentovania voľnej zostavy a postavy niekoľkokrát počas troch súťažných dní.

O tom, že bola Tatiana pred súťažou veľkou favoritkou, nebolo vôbec pochýb. Veď jej prvý veľký titul v kariére prišiel, keď mala ešte len 16 rokov. „Určite to nie je psychicky ani fyzicky jednoduché, ale ja som šťastná a vďačná, že to takto spolu aj s celým teamom Rehafit Academy zvládame už niekoľko rokov v rade. Tohtoročné zavŕšenie zlatého juniorského hattricku je len dôkazom našej ustavičnej a každodennej tvrdej práce,“ neskrývala radosť Tatiana Ondrušková.

Marianna Kollárová
Na Majstrovstvách Európy v Santa Susanne
Marianna Kollárová
S víťaznou trofejou
Marianna Kollárová
Do Španielska prišla vo výbornej forme

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tipy a podnety