Veterán klub Manín zahájil sezónu - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Do Dubnice zavítalo viac ako 130 veteránov

Veterán klub Manín zahájil sezónu

DUBNICA NAD VÁHOM – Veterán klub Manín zahájil svoju sezónu spanilou jazdou Považím. Aj napriek daždivému ránu zavítalo do Dubnice nad Váhom viac ako 130 veteránov. Partia nadšencov starých vozidiel a motocyklov plánuje tento rok zorganizovať ešte dve väčšie podujatia.

Obyvatelia Dubnice a iných okolitých miest sa mohli začiatkom mája pokochať krásnymi exemplármi starých vozidiel a motocyklov. Pred Dubnickým kaštieľom zavítal známy Veterán Klub Manín. Svoju spanilú jazdu odštartovali v Považskej Bystrici a ako zastávku si vybrali miesto pred Dubnickým kaštieľom.

Toto je náš 6. ročník, ktorý tu organizujeme. Je tu asi okolo 130 áut. Autá sú tu rôzne značky, rôzne dátumu výroby, historické vozidlá podľa kritérií majú mať vek 30 rokov. Máme tu veteránistov, máme tu priateľov veteránov, ktorí prišli z rôznych kútov Slovenska, čo sa veľmi tešíme, prezradil predseda VK Manín Jan Opletal.

Klub nadšencov starých vozidiel a motocyklov má naplánované na tento rok už aj ďalšie akcie. „Toto je prvá jazda s ktorou zahajujeme sezónu. Potom máme ešte dve väčšie akcie a to je Strážov Classic, ktorá je 25. júna.

Tá najhlavnejšia, ktorú usporadúva Veterán klub Manín už 14. ročník je podujatie, ktoré je venované Považskobystrickým motocyklom. To znamená s motocyklom, ktoré boli vyrábané v bývalých Považských strojárňach, takže tam vítame a pozývame všetkých priaznivcov malých motocyklov, ktoré boli vyrábané v Považskej Bystrici, dodal na záver Jan Opletal.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tipy a podnety