Hľadá sa talent: Posledná šanca sa prihlásiť! - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Mesto láka mladé talenty na vetu od Jackieho Chana

Hľadá sa talent: Posledná šanca sa prihlásiť!

POVAŽSKÁ BYSTRICA – Čas sa kráti! Ešte do 15.5.2022 sa majú možnosť zapojiť považskobystrickí študenti stredných škôl a žiakov 7. až 9. ročníka základných škôl do súťaže Mladý talent Považskej Bystrice.

Zostáva už len jeden deň. „Posledná výzva pre všetky nádejné mladé talenty z Považskej Bystrice a okolia!  Čas sa kráti, neváhaj a ukáž svetu svoj talent,“ avizuje poslednú príležitosť prihlásiť sa do súťaže Mladý talent Považskej Bystrice pre všetkých študentov stredných škôl, žiakov 7.až 9. ročníka základných škôl, ktorí tvoria, bádajú, rozmýšľajú, inovujú a vymýšľajú v nasledovných kategóriách veda a technika, šport, literárno-dramatické umenie, hudobno-tanečné umenie, výtvarné umenie, zručnosť v odbore či podnikateľský zámer.

„O ocenenie sa môžu uchádzať študenti stredných a umeleckých škôl v Považskej  Bystrici vo veku 15 – 19 rokov,“ doplnilo mesto podmienky pre prihlásenie sa do projektu s cieľom podporiť mladých talentovaných ľudí z Považskej Bystrice a dať im šancu prezentovať svoj talent na verejnosti.

Mladé talenty lákajú aj na vetu, ktorú povedal Jackie Chan:

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať,“ doplnilo mesto výrok známeho herca a majstra bojových umení, ktorý svoj talent predvádza už desaťročia na televíznych obrazovkách a plátnach kín po celom svete. Ako informovali organizátori, hrá sa o cenu 500 eur, autorskú sochu a výlet do Európskeho parlamentu.

Ilustračné foto

Komentáre

Tipy a podnety