Žena vyskočila zo strachu z okna - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

Neuveriteľná tragédia v Novom Meste nad Váhom

Žena vyskočila zo strachu z okna

NOVÉ MESTO nad VÁHOM – Svoju družku dohnal 43 ročný muž z Myjavy k neuveriteľnému činu. Tá zo strachu o svoj život vyskočila z okna bytu.

10. 5. 2022

7:47

Ako uviedla trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová, v rukách mužov zákona skončil 43 Myjavčan. Svoju družku dohnal doslova k neuveriteľnému činu, tá z obavy o vlastný život vyskočila z okna bytu.

„Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Novom Meste nad Váhom vzniesol obvinenie 43 ročnému mužovi z Myjavy pre zločin týranie blízkej osoby a zverenej osoby,“ doplnila K. Kuzmová.  Podľa jej slov, bolo vyšetrovaním zistené, že obvinený muž spôsoboval fyzické a psychické utrpenie svojej družke a to tak, že ju opakovane fyzicky napádal a vulgárne jej nadával.

„Obvinený mal ženu podozrievať z toho, že má pomer s iným mužom. Počas pracovného týždňa jej mal neustále telefonovať a kontrolovať ju, čo robí, pričom mal vyžadovať od nej videohovory, aby videl čo robí a s kým je. Taktiež jej mal zakazovať sa stretávať s kamarátkami,“ prezradila detaily toho, čo musela družka obvineného muža znášať.

„Fyzické násilie v tejto rodine vyústilo až do toho, že poškodená v obave o svoj život a zdravie vyskočila cez okno von z bytu potom, ako obvinený mal zamknúť dvere bytu, zobrať jej kľúče a aj telefón. Žena si zavolala na pomoc políciu,“ dodala trenčianska policajná hovorkyňa. Privolaní muži zákona muža zadržali a obmedzili na osobnej slobode.

„Vyšetrovateľ po spracovaní všetkých potrebných procesných úkonov spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. Na rozhodnutie o väzbe si počká obvinený v cele policajného zaistenia. Obvinený bol už v minulosti súdne trestaný za násilnú trestnú činnosť,“ povedala na záver K. Kuzmová s tým, že tentoraz obvinenému Myjavčanovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 3 až 8 rokov.

Ilustračné foto: archív Polícia SR Trenčiansky kraj

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.