Nábor detí s vysokou účasťou - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

Cestu na štadión si našlo viac ako 90 detí

Nábor detí s vysokou účasťou

TRENČÍN – Futbalový klub AS Trenčín tradične usporiadal nábor a dodatočný výber chlapcov a dievčat do futbalových prípraviek. V minulom roku malo záujem celkovo 80 detí. Tento rok prišlo až rekordných 92 detí. Potvrdilo sa tak, že v Trenčíne je medzi deťmi o futbal záujem.

5. 5. 2022

19:31

Deti a rodičov neodradilo ani chladné počasie. Trenčín opäť raz potvrdil, že je športové mesto a futbal tu má pevné miesto aj medzi tými najmenšími. „Sme radi, že záujem o futbal v našom meste stále pretrváva „Rodičom musíme poďakovať za dôveru v prácu našich trénerov. Stále tu je veľa pádnych dôvodov, aby deti športovo a osobnostne rástli v našej akadémii. Uplynulé roky nám všetkým ukázali, že šport a aktívny pohyb je dôležitejší, než sme si kedy mysleli, prezradil na klubovej stránke šéftréner prípraviek Miroslav Karas.

Je dokázané, že deti, ktoré športujú majú väčšiu tendenciu zdravšie sa stravovať, majú veselšiu myseľ a v neposlednom rade pôsobia v kolektíve medzi svojimi rovesníkmi.
AS Trenčín a jeho akadémia má jedno z najlepších tréningových zázemí na Slovensku. Svedčí o tom aj množstvo reprezentantov v mládežníckych kategóriách, ktorí sa presadzujú aj v zahraničí.  

Foto : AS Trenčín 

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.