Výstavisko Expo Trenčín opäť ožilo - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Veľtrh Záhradkár privítal viac ako 20 000 návštevníkov

Výstavisko Expo Trenčín opäť ožilo

21.-23. apríla sa v areáli Expo Trenčín skoro po troch rokoch opäť konala obľúbená výstava Záhradkár. Na svoje si prišli aj včelári a tí, ktorí obľubujú nízkoenergetické drevodomy.

21.-23. apríla sa v areáli Expo Trenčín skoro po troch rokoch opäť konala obľúbená výstava Záhradkár.

Zdenka Lelkešová, manažérka výstavy: „Podarilo sa nám zabezpečiť pre návštevníkov skoro 180 vystavovateľov, ktorí ponúkajú či už kvitnúce kvety, rastliny, plantu, kríčky, stromčeky, proste všetko do záhrady, čo ľudia potrebujú.”

Súčasne so Záhradkárom 2022 prebiehali aj výstavy Včelár a Drevodomy. V pavilóne číslo 1 vystavoval Slovenský zväz včelárov so svojimi partnerskými firmami.

Zdenka Lelkešová, manažérka výstavy: „Môžu tam ľudia vidieť jednak ako sa starať o včely, ako predchádzať rôznym chorobám, ako ich liečiť a rôzne veci, ktoré potrebujú pre svoj život včielky. Ďalšia výstava, ktorá beží súbežne je výstava Drevodomy, kde sa môžu dozvedieť informácie, čo pre to urobiť, aby si mohli taký domček postaviť.”

Veľtrh Záhradkár navštívilo za 3 dni viac ako 20 000 návštevníkov. Okrem výstavno-predajných stánkov prebiehal na ploche výstaviska aj bohatý doprovodný program. Súťaž o najlepší destilát, medovinu aj rôzne prednášky, napríklad strih ovocných stromov od pána Jakubeka.

Zdenka Lelkešová, manažérka výstavy: „Najbližšie bude budúci týždeň výstava AkvaTera, potom bude vodárenská výstava Aqua a Expo Optik – výstava okuliarov, rámov, očných šošoviek, všetko okolo optiky.”

Na trenčianskom výstavisku sa opäť konajú aj obľúbené burzy starožitností a zberateľských kuriozít. Tá najbližšia sa bude konať 7. mája.

autor: Michal Večeřa

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tipy a podnety