Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Považská Bystrica
Púchov

Opatovčania si pripísali na konto štvrté víťazstvo v rade, naopak Turná tretíkrát nebodovala naplno

Opatová potvrdila skvelú formu

TRENČÍN – V 23. kole VI. ligy ObFZ TN zvíťazil tím TFK Opatová nad TJ Slovan Trenčianska Turná 3:1. Opatovčania potvrdili, že v jarnej časti majú excelentnú formu, keď si pripísali už štvrté víťazstvo v rade. Naopak Turná klesla na druhú priečku a už tri zápasy nedokázala naplno bodovať.

alt test

V prvej polovici úvodného polčasu si Turná dokázala po rýchlych brejkoch vytvoriť sľubné šance, avšak bez gólu. Opatová podporovaná domácim publikom to na oplátku takisto skúšala. Už sa zdalo, že diváci v prvom polčase gól neuvidia, keď sa z čista jasna po chybe stopéra presadil v 38. minúte Adamec. Vysokú streleckú efektivitu domácich potvrdil v 44. minúte hlavičkou Kurín a zvýšil na 2:0. Turná nabehla do druhého polčasu vo vysokom tempe. Kontrolovala hru na svojich kopačkách, ale bez gólového efektu. O tom, ako sa to má robiť ukázal v 69. minúte druhým gólom v zápase Adamec, ktorý zvýšil už na 3:0. Čestný gól Turnej pridal v 90. minúte po pokutovom kope Kapuš.

Matej Rožník, tréner TFK Opatová :
Som spokojný. Je to naše štvrté víťazstvo v rade, avšak v prvom polčase to bolo z našej strany trochu ustráchané. Pomohla nám chyba hostí pri úvodnom góle a hneď nato sa nám podarilo pridať ďalší gól. My sme radi za každý jeden bod, pretože tabuľka je veľmi nabitá.“

Róbert Lacko, tréner TJ Slovan Trenčianska Turná :
„Na našom mužstve je v posledných zápasoch „deka“. Vieme si vypracovať veľmi dobré šance, ale to zakončenie je u nás nedôrazné. V druhom polčase sme mali tlak, ale zase sme to nedokázali gólovo pretaviť. Musíme hrať s väčším dôrazom.“