Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Považská Bystrica
Púchov

Bierovce sú naďalej v hre o titul, v zápase padli krásne góly

Favorit na domácej pôde nezaváhal

TRENČÍN – V 21. kole VI. ligy ObFZ TN zvíťazil tím TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce nad FK Horná Súča 3:1. Domáci urobili dôležitý krok k trom bodom už na začiatku zápasu, kedy sa im podarilo aktívnou hrou dvakrát skórovať. V druhom polčase padli na oboch stranách góly zo štandardných situácií. Bierovce – Opatovce sú aj vďaka nedeľnej výhre naďalej v hre o titul.

alt test

Domáce mužstvo aj s navrátilcami v zostave začalo zápas aktívnou hrou. Už v 6. minúte to krásnym projektilom z veľkej diaľky potvrdil Sivák. Druhý gól Bierovčanov pridal v 16. minúte spoza hranice šestnástky Hlavatý. Dve presné trefy upokojili domáce mužstvo, ktoré si v úvodnom polčase postrážilo dvojgólové vedenie. Druhý polčas začala v útočnom pásme domácich viac hrýzť Súča. V 51. minúte sa po faule Bieroviec dostal k štandardke Dohnan a nechytateľnou strelou znížil na 2:1. O minútu neskôr vystrašil domácich zlou rozohrávkou brankár Mikloš, ale vyrovnanie sa nekonalo. Naopak domáci išli v 61. minúte opäť do dvojgólového vedenia, kedy sa krásnou strelou zo štandardnej situácie prezentoval Bulko. V zápase sa začalo viac pritvrdzovať, ale okrem dvoch žltých kariet na každej strane už diváci ďalšie góly nevideli.

Jozef Kučerák, tréner FK Horná Súča: „Myslím si, že domáci dnes vyhrali zaslúžene. Keby sme neurobili chybu a nedostali tretí gól, tak možno by sa s tým výsledkom dalo ešte niečo urobiť.  Jedno pozitívum v zápase je, že sa nám nikto nezranil a dohrali sme všetci.“

Roman Kadák, tréner TJ SPP Veľké Bierovce – Opatovce: „Vrátili sa nám hráči do ofenzívy, a to sa hneď ukázalo. Na začiatku stretnutia sme premenili svoje šance, ale čo sa týka defenzívy, tak na tom musíme ešte popracovať. Ku koncu zápasu to bolo nervózne, bolo tam viac fyzických súbojov, ale myslím si, že máme zaslúžené tri body.“