Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Považská Bystrica
Púchov

Aj napriek chladnému počasiu bolo stretnutie podporené dobrou diváckou kulisou, ktorá videla krásne góly

Opatová si odnáša dôležité body

TRENČÍN – V 20. kole VI. ligy ObFZ TN zvíťazil TJ Družstevník Opatová nad Váhom na pôde TFK 1939 Záblatie 4:1. Zápas sa odohral za početnej diváckej podpory od oboch mužstiev. Z víťazstva v dôležitom „šesťbodovom“ zápase sa nakoniec tešili hostia.

alt test

Stretnutie tabuľkových susedov bolo v úvodných fázach vyrovnané. Skóre zápasu otvoril v 22. minúte v dobrej forme hrajúci Opatovčan Kurín. O sedem minút neskôr trafil presnou ranou z diaľky Augustín a zvýšil na 2:0. Tento gól sa neskôr ukázal ako veľmi dôležitý. V druhej časti začali Záblatčania viac hrýzť, ale ako keby im nebolo súdené nájsť tú správnu cestu do bránky. To, ako sa to má robiť, ukázal zo štandardky v 61. minúte Šubert. Ten istý hráč sa v šestnástke súpera zorientoval aj v 69. minúte a nekompromisne poslal hlavičkou loptu do bránky. Domáci sa ihneď po inkasovanom góle rýchlo skonsolidovali a pekným centrom preniesli hru na krídlo, kde sa zoči-voči brankárovi presadil Jančovič a uzavrel na konečných 1:4.

Matej Rožník, tréner TJ Družstevník Opatová nad Váhom: Bol to pre nás šesťbodový zápas. Vzdialili sme sa od Záblatia na rozdiel 7 bodov. S výkonom chalanov som maximálne spokojný a dúfam, že budeme v tom aj naďalej pokračovať. Na začiatku druhého polčasu sme trochu zaspali, ale najdôležitejšie, že máme tri body.

Jakub Agafon, hrajúci tréner TFK 1939 Záblatie: „Dnes bol súper v rozhodujúcich chvíľach viac dravejší a potvrdil svoju kvalitu. Pri inkasovaných góloch sme neboli dôslední a urobili sme individuálne chyby. Gól z našej strany mal prísť omnoho skôr.“