Novinka pre psích miláčikov - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Dubnickí „psíčkari“ zbystrite pozornosť

Novinka pre psích miláčikov


DUBNICA nad VÁHOM – Príďte slávnostne otvoriť prvý psí výbeh v Dubnici nad Váhom na „Účku“ (trávnatá plocha na sídlisku Pod hájom) a vezmite so sebou aj svojho štvornohého miláčika. Pozýva mesto majiteľov psov v Dubnici nad Váhom.

Už onedlho sa budú môcť majitelia „havkáčov“ v Dubnici nad Váhom tešiť z prvého psieho výbehu v meste. 10. apríla 2022 o 09.30 hodine na trávnatej ploche na sídlisku Pod hájom, za „Účkom“ ho slávnostne otvoria. Informovalo mesto s tým, že vstup bude voľný.

„Tešiť sa môžu na ukážky kynológie, cviky záchranárskych psov, dogdancing a tvorivý kútik s Centrom voľného času a nielen to. Ak máte doma šikovného psíka, ukážte vo výbehu čo dokáže pred našou odbornou porotou. Prihláste sa do našej súťaže o najšikovnejšieho psieho miláčika Dubnice nad Váhom vyplnením registračného formulára a hrajte o skvelé ceny,“ láka mesto všetkých dubnických „psíčkarov“. Ako ďalej uviedli, do súťaže sa môžu zapojiť majitelia psíkov s trvalým bydliskom v Dubnici nad Váhom. „V rámci bezpečnosti do súťaže prihlasujte psíkov, ktoré majú zvládnuteľný charakter a sú zvyknuté na iných psov, prípadne väčší počet ľudí. Súťažiť budeme v dvoch kategóriách a to podľa veku: 1. kategória do 15 rokov a 2. kategória nad 15 rokov,“ upresnilo mesto na svojich stránkach a doplnilo, že vstup na podujatie je možný len s platným očkovacím preukazom a začipovaným psíkom. „Každý majiteľ si na podujatí zodpovedá za svojho psa. Doprovod s deťmi je nutný,“ uzavrelo mesto.

foto: archív Tatiana Michalková

Komentáre

Tipy a podnety