Chcete si privyrobiť? Musíte ale splniť jednu podmienku - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

V Dubnici nad Váhom hľadajú ľudí na netradičnú prácu

Chcete si privyrobiť? Musíte ale splniť jednu podmienku

DUBNICA nad VÁHOM – Mesto hľadá zodpovedných pracovníkov. Ak by mali o prácu, ktorú mesto ponúka záujem, musia splniť jednu podmienku.

alt test

V Dubnici nad Váhom hľadajú spoľahlivých pracovníkov na meranie statickej dopravy. Ide o prácu na dohodu a je vhodná aj pre študentov. Uviedlo mesto na svojej stránke.

Náplňou práce prípadných záujemcov bude  snímanie vozidiel v súvislosti so zisťovaním zaťaženia statickej dopravy v konkrétnych lokalitách mesta Dubnica nad Váhom. „Meranie sa vykonáva prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne. Podmienkou je využívať pri snímaní vlastné mobilné zariadenie, do ktorého bude nainštalovaná aplikácia,“ doplnilo mesto s tým, že k práci je potrebné vlastniť mobilný telefón, ktorý nesmie mať operačný systém iOS a nesmie ísť o telefóny značky Huawei kvôli zlej kompatibilite a častým výpadkom. Ďalšou požiadavkou je, aby mobilný telefón mal maximálne operačný systém 11, ale môžu byť aj staršie. Samozrejmosťou je, aby mal mobilný telefón fotoaparát a nemal by  mať nainštalované veľké množstvo aplikácií, môže spomaľovať systém na snímanie.

Čas trvania práce je pondelok, streda a sobota v období jedného mesiaca. Časový harmonogram merania je v doobedňajších hodinách od 10.00 hodiny do 12.00 hodiny, v poobedňajších hodinách od 14.00 hodiny do 16.00 hodiny a vo večerných hodinách od 20.00 hodiny do 22.00 hodiny,“ ozrejmilo mesto, s tým, že odmena za túto prácu sa pohybuje v rozmedzí od 350 do 400 € .      

Foto: archív mesto Dubnica nad Váhom

Komentáre

Tipy a podnety