Viac ako 500 udalostí za týždeň - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Zápisník mestskej polície

Viac ako 500 udalostí za týždeň

TRENČÍN – Ako informovalo mesto na svojej webovej stránke, Mestská polícia Trenčín preverovala a riešila v týždni od 14. do 20. marca celkom 526 udalostí

alt test

Trenčianski mestskí policajti počas uplynulého týždňa riešili stovky udalostí. S čím sa na nich ľudia obracali, si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch.

Zabudnuté peniaze

V utorok 15. marca 2022 na poludnie priniesla pani na políciu peniaze, ktoré našla v bankomate Slovenskej sporiteľne na Vajanského ulici na budove OD Prior. Policajti vďaka kamerovému systému dohľadali osobu, ktorá ich v bankomate zabudla a nastúpila do motorového vozidla na Palackého ulici. Na základe rozpoznaného EČV ju policajti telefonicky kontaktovali. Bankovky si potom osobne prevzala a poďakovala za ochotu a pomoc.

Nelegálna skládka

V ten istý deň riešili mestskí policajti aj skládku na Kyjevskej ulici. V čase o 14.00 hod. prijala stála služba MsP o skládke oznámenie. Išlo o stavebný odpad a starý nábytok. Policajti kontaktovali zodpovednú osobu, ktorá po poučení zabezpečila odstránenie skládky z verejného priestranstva. Za priestupok bola vec doriešená v blokovom konaní.

Zásah pri Synagóge

V piatok 18. marca krátko po 20.00 hodine prišla na stálu službu MsP občianka anonymne oznámiť, že vedľa Synagógy sa vzájomné fyzicky napádajú viaceré osoby. Policajti na miesto vyslali hliadky a priestor monitorovali kamerovým systémom. Na mieste stotožnili dvoch mladistvých. Uvedená potýčka sa nepodarila potvrdiť. Nikto zo zúčastnených strán nebol zranený a nepotreboval lekárske ošetrenie. Nakoľko sa mladíci priznali, že požívali alkohol, čo potvrdila aj následná dychová skúška, udalosť policajti oznámili na príslušný obecný úrad. 

Zdroj: mesto Trenčín

Komentáre

Tipy a podnety