Na bývalú priateľku so sekáčikom na mäso - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Podgurážený muž sa nevedel vpratať do kože

Na bývalú priateľku so sekáčikom na mäso

POVAŽSKÁ BYSTRICA – S alkoholom v krvi vzrástla u 40 ročného muža aj agresia. Svoju zlosť si mal podľa polície vybiť na svojej bývalej priateľke.

alt test

Muži zákona opäť zasahovali proti agresívnemu a navyše aj podguráženému násilníkovi. Ten mal podľa polície svoju zlosť obrátiť na svoju bývalú priateľku. „Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Považskej Bystrici vzniesol obvinenie 40 ročnému mužovi z Považskej Bystrice za zločin obmedzovania osobnej slobody a prečin nebezpečného vyhrážania,“ uviedla trenčianska policajná hovorkyňa Danka Adámiková s tým, že obvinený muž sa mal v poobedných hodinách v izbe rodinného domu v obci v okrese Púchov pod vplyvom alkoholu opakovane vyhrážať svojej bývalej družke tým, že ublíži jej otcovi. „Mal zamknúť dvere izby a tak brániť poškodenej v odchode. Následne sa jej mal vyhrážať so sekáčikom na mäso. Potom ako sa poškodená bránila a kričala o pomoc mal od svojho konania upustiť,“ opísala dramatické okamihy trenčianska policajná hovorkyňa. „Na základe súhlasu udeleného prokurátorom bol následne agresívny muž zadržaný vyšetrovateľom PZ. Bola s ním vykonaná dychová skúška s pozitívnym výsledkom 0,88 mg/l, čo je v prepočte 1,83 promile. Bol umiestnený do cely policajného zaistenia,“ upresnila D. Adámiková. Podľa jej slov bol obvinený už v minulosti súdne trestaný.

„Vyšetrovateľ po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov spracuje podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému v tomto prípade v zmysle zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov,“ uzavrela D. Adámiková.

Foto: archív Polícia SR Trenčiansky kraj

Komentáre

Tipy a podnety