Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Považská Bystrica
Púchov

Na spravodlivej deľbe bodov sa zhodli aj hlavní tréneri

Opatová si podelila body s Myjavou

Trenčín – Futbalisti TJ Družstevník Opatová nad Váhom remizovali v 17. kole VI. ligy ObFZ Trenčín s „béčkom“ Myjavy 2:2. Stretnutie ponúklo z oboch strán vyrovnaný futbal a po záverečnom hvizde bola deľba bodov zaslúžená.

Na Štadióne na Sihoti nastúpilo mužstvo Opatovej veľmi odhodlane a hráči chceli nadviazať na vydarený zápas z Hornej Stredy. Myjava zase chcela ukázať, že jej 3. miesto v tabuľke je zaslúžené. V úvodných pasážach hry sa držanie lopty striedalo na oboch stranách. Viac ako 100 divákov sa dočkalo prvého gólu až v samotnom závere úvodného polčasu. O presný zásah sa v 45. minúte postaral Adamec, ktorý sa najlepšie zorientoval po štandardnej situácií. V druhej časti sa na hráčoch Myjavy nepodpísal ani gól do šatne. V rozpätí ôsmych minút si priklonili na svoju stranu vedenie. V 66. a 74 minúte sa o oba presné zásahy postaral Lacuška. Krásnu bodku za zápasom dal vyrovnávajúcim gólom v 83. minúte Kurín, ktorý bombou spoza šestnástky rozvlnil šibenicu. Budúci víkend odohrá Opatová zápas proti Trenčianskym Stankovciam B a mužstvo Myjavy B privíta na domácom ihrisku Hornú Stredu.

Igor Pszota, hlavný tréner Spartak Myjava B

„Myslím si, že v zápase boli pasáže, kde ten futbal musel baviť. Z oboch strán sme videli pekné kombinácie a pekné góly. Súper trafil v úvode brvno, my sme nastrelili pri vedení 1:2 tyčku. Z našej strany sme podali zodpovedný výkon, možno v niektorých situáciách sme mali byť viac dôraznejší, ale myslím si, že to skončilo spravodlivou remízou.“

Matej Rožník, hlavný tréner TJ Družstevník Opatová nad Váhom
„Myjava je tím, ktorý je na 3. mieste v našej súťaži a myslím si, že v zápase sme boli viac ako vyrovnaným súperom. V niektorých situáciách sme boli podľa môjho názoru aj lepší. Chceme hrať jednoducho a strieľať z každej možnej pozície. V zápase to bolo aj na šance vyrovnané, takže deľba bodov je zaslúžená.