Povinné body proti Liptákom - Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja
Trenčín
Weather Data Source: Wetter Heute Trenčín
Bánovce nad Bebravou
Weather for the Following Location: Banovce nad Bebravou map, Slovakia
Ilava
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia
Myjava
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Partizánske
Weather for the Following Location: Partizanske map, Slovakia
Prievidza
Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Nové Mesto nad Váhom
Weather for the Following Location: Nove Mesto nad Vahom map, Slovakia
Považská Bystrica
Púchov
Weather for the Following Location: Puchov map, Slovakia

Hlavný tréner nezabudol poďakovať divákom za podporu

Povinné body proti Liptákom

Trenčín – Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v dohrávke 36. kola Tipos extraligy nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1. O góly Trenčína sa postarali 11. Valach (Hudec, Duda), 25. Tybor (Mahbod), 34. Sojčík (Kudla, Berisha).

Tero Lehterä, hlavný tréner
„Rozprávali sme sa o tom, že dnešná výhra bude mať veľkú cenu a prvý gól bol veľmi drahý. Z nášho pohľadu sme prišli o Denisa Hudeca do konca sezóny, ale máme zopár mladých chalanov. Ja ich volám po prezývkach. Častokrát mám problémy so slovenčinou a nerozumiem jej.
Chcel by som poďakovať našim fanúšikom za podporu po zápase so Slovanom. Bojovali sme celých 60 minút a oni nám fandili aj po zápase. Nevedel som, že čo sa to deje, videl som to až potom na Instagrame. Naozaj si to vážime. Keď sa tím trápi, tak by ste ho mali podporiť. Bolo to fantastické, takže ďakujeme našim fanúšikom.


On sa trápil a bol veľmi frustrovaný (Rado Tybor), ale je to dobrý hráč. Najdôležitejšia vec je, čo mi raz povedal Teemu Selänne. „Až tak sa neobávam, keď si tie šance dokážem stále vytvárať. Obával by som sa toho až, keď by som si tie šance vôbec nedokázal vytvárať.“ Keď mám šancu a neskórujem, tak potrebujem trénovať streľbu. Avšak ak si nedokážem ani len vytvoriť šancu, tak potom mám vážne problémy.
Chceme hrať aktívny hokej. Nechceme tam vyzerať ako sliepky bez hlavy. Chceme si vytvárať šance, chceme forčekovať, chceme napádať v strednom pásme. Jednoducho vytvárať tlak na súpera a keď to robíme, tak sme dobrí.“Radoslav Tybor, útočník v zápase (1+0)

„Sme vedeli, že nás nečaká nič ľahké. Liptovských tam ešte bojujú o to, aby to zachránili a nebol to jednoduchý zápas. Oni mali tiež šance, brankár nás podržal a my sme proste tie góly dali, tak sme vyhrali. Som tu nato, aby som tu asi tie góly dával. Aj keď som tie šance mal, tak som ich nevedel premieňať aj dnes tam som ešte ich mohol dať viac. Neviem nepadá to a musím asi niečo zmeniť a snáď sa to rozbehne.
Tak samozrejme tá šestka by bola pekná, ale vieme akí súperi nás čakajú a pokúsime sa o to zabojovať a uvidíme či pôjdeme z predkola alebo do šestky.“

Rasťo Harakal

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Tipy a podnety