Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Weather Data Source: weerbericht morgen Trenčín
Weather for the Following Location: Dubnica nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Prievidza map, Slovakia
Weather for the Following Location: Povazska Bystrica map, Slovakia
Weather for the Following Location: Trencin Region map, Slovakia
Vysielame naživo
Sledujte oficiálne výsledky volieb 2022

Úvodných desať minút stretnutia sa obe mužstvá dostávali len po súperove šestnástky.

Maródkou postihnuté Zamarovce dokázali doma poraziť Kľúčové

ZAMAROVCE – Osem hráčov základnej zostavy bolo dlhodobo chorých a navyše niektorí boli aj
zranení. Mužstvo sa napriek týmto problémom dokázalo v majstrovskom zápase zomknúť a vybojovali
cenne víťazstvo.

. Foto:
.
.
.

TJ Slovan Zamarovce – Futbalový klub Kľúčové 2: 0 (1: 0)

Niekoľko striel domácich išlo mimo bránu. Pokus Borisa Drienku volal po góle, ale proti bol pozorný
brankár Lukáš Zubo.

Hostia sa postupne čoraz viac dostávali pred domáceho gólmana Mikloša, ale priamo ho ohroziť sa im nedarilo. Fanúšikovia sa dočkali prvého gólu v 27. minúte. Domáci po rohovom kope trafili brvno a následne v pokutovom území zahral hráč hostí rukou.

Penaltu s prehľadom premenil Tibor Drienka 1:0. Hostia z Kľúčového prevzali taktovku stretnutia, ale až do konca prvého polčasu nedokázali skórovať.

Do druhého polčasu hostia nastúpili s jasným cieľom vyhrať. Keď sa už zdalo, že gól v bráne domácich visel na vlásku, prišlo to známe povestné nedáš – dostaneš. Z nevinnej akcie sa do šance dostal kapitán domácich Matúš Minárik a zvýšil na 2:0.

Tréner hostí Ľubomír Škuta: „Snažili sme sa kombinovať, ale nekvalitný terén, nám to nedovolil“.

Tréner domácich Ivan Minárech bol spokojný: „Vzhľadom k tomu, že máme stále veľa zranených hráčov a traja nastúpili so zranením, tak sme ten zápas vybojovali. Mali sme šťastie, ale išli sme mu oproti“.

Ako nastúpili:

TJ Slovan Zamarovce: Martin MiklošMichal Garaj, Tomáš Chochlík (46´Rastislav Mulík), Jozef Dávidek, Matúš Minárik (C), Peter Myslivec, Boris Drienka, Tibor Drienka, Dominik Drienka, Norbert Majerský, Marián Lisík (46´Marián Fraňo)

Futbalový klub Kľúčové : Lukáš ZuboFilip Petrúšek , Filip Rajníček , Peter Kiačik , Michal Sabatka , Juraj Beňo (C) , Patrik Vavruš (67´ Juraj Kendera ), Damián Fabuš , Stanislav Hirjak , Marek Machara , Marcel Ondráš (47´ Michal Gajdošík )