Weather Data Source: Wetter Heute Prievidza
Weather Data Source: weerbericht morgen Trenčín
Weather for the Following Location: Dubnica nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Prievidza map, Slovakia
Weather for the Following Location: Povazska Bystrica map, Slovakia
Weather for the Following Location: Trencin Region map, Slovakia
Sledujte oficiálne výsledky volieb 2022

TJ Cementár Horné Srnie privítalo tretie mužstvo tabuľky FKS Nemšovú

Susedské derby pre seba získala Nemšová, ktorá prišla oslabená

Zápas sa začal minútou ticha za dlhoročného funkcionára zväzu Otta Nedveďa z Myjavy, ktorý zomrel vo veku nedožitých 65 rokov

.

Oslabená Nemšová mala minulé kolo nútenú prestávku z dôvodu pozitívnych hráčov na Covid 19 v mužstve. Domáci hráči začali hrať s veľkým rešpektom z kvality súpera.

Hostia domácich pritlačili k šestnástke. Prvú príležitosť na strelenie gólu mali domáci. Ich strelecký pokus minul bránu hostí, podobne ako na druhej strane Nemšovania netrafili po krížnej strele bránu domácich.

Podľa trénera hostí Branislava Ďuriša to bola taktická šaráda: „My sme loptu držali a Horné Srnie vyčkávalo na svoju príležitosť“.

Tá prišla ako dážď s čistého neba. Domáci sa z rýchleho protiútoku dostali k centrovanej lopte a umiestnenou strelou otvorili skóre zápasu 1:0 – útočník Branislav Blaško: „Mal som šťastie. Lopta mi skočila. Myslel som že ju bude mať brankár, ale podarilo sa mi dať gól“. V 35. minúte z priameho kopu vyrovnal Damian Vavruš 1:1.

Domáci tréner Róbert Tomík nebol spokojný s výkonom mužstva: „Nemšová má svoju kvalitu. Niektorí hráči boli ustráchaní, ale čakám od hráčov zlepšenie v 2. polčase“.

Domácim sa zmeniť hru nepodarilo. Naopak kapitán hostí Ján Bahno streli v 57. minúte víťazný gól na 2:1.

Zostavy:

TJ Cementár Horné Srnie: Peter Martiška – Milan Škrátek, Lukáš Kebísek, Adam Galko,
Peter Chlebana, Milan Blaško (C), Ján Tvrdoň, Libor Zubo, Adam Galko, Darius Štefánek, Branislav Blaško

FKS Nemšová: Ľubomír Suchánek – Jakub Dúžek, Alex Kula, Martin Guga, Peter Vavruš,
Damian Vavruš, Dávid Kijačik, Tomáš Kresánek, Marcel Meščánek, Juraj Ďuďák, Ján Bahno (C)