Dolná Súča potvrdila prvenstvo víťazstvom – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

Dolná Súča potvrdila prvenstvo víťazstvom

Zdalo sa že domáce mužstvo by mohlo uhrať prijateľný výsledok a vylepšiť si svoje nelichotivé postavenie v tabuľke

. Foto:
.
.
.

Po úvodnom hvizde 5. kola 7. ligy Sever skupiny „A“ sa mužstvá ani nestačili zoznámiť s trávnikom a hostia z Dolnej Súče inkasovali prvý gól v už 3 minúte z kopačky Tomáša Ješka. Ako sa neskôr ukázalo, tak to bol jediný gól domácich.

Hráči z Dolnej Súče začali postupne potvrdzovať úlohu favorita, i napriek tomu, že tréner hostí Miroslav Hlávek nebol s výkonom v 1. polčase spokojný:
„Chlapci nesplnili taktické pokyny, ktoré sme si povedali
pred zápasom. Jednoducho podcenili súpera. Na naše pomery
bol 1. polčas veľmi zlý. Hráčom som povedal, aby si nevšímali postavenie súpera v tabuľke, ale aby hrali na víťazstvo“.

Naopak hrajúci tréner domácich Matúš Ješko nešetril pochvalou na svojich zverencov:
„Zatiaľ som veľmi spokojný s našim výkonom. Hráči zbytočne diskutujú s rozhodcom čo narúša ich sústredenie, z čoho sme dostali vyrovnávajúci gól. Pri strelení druhého gólu rozhodla kvalita ich útočníkov“.

A tú potvrdili v druhom polčase tak, ako sa na lídra tabuľky patrí. Domáci hráči im nestačili nielen futbalovo, ale ani kondične. Dolná Súča deklasovala Skalku n/V. 9:1.