Weather Data Source: weerbericht morgen Trenčín
Weather for the Following Location: Dubnica nad Vahom map, Slovakia
Weather for the Following Location: Prievidza map, Slovakia
Weather for the Following Location: Povazska Bystrica map, Slovakia
Weather for the Following Location: Trencin Region map, Slovakia
Vysielame naživo
Sledujte oficiálne výsledky volieb 2022

Diváci videli 10 gólov

Strelecké hody v Opatovej

V súboji 13. kola 6. ligy Oblastnej futbalovej súťaže Trenčín Opatová podľahla na domácom trávniku Zamarovciam 4:6

. Foto:
.

TJ Družstevník Opatová nad Váhom – TJ Slovan Zamarovce 4:6 (1:3)

V súboji 13. kola 6. ligy Oblastnej futbalovej súťaže Trenčín Opatová podľahla na domácom trávniku Zamarovciam 4:6. Úvodný gól v 10. minúte zápasu bol kľúčom k víťazstvu strelecky naladených hráčov hosťujúceho družstva, ktorí mali dobrý pohyb, boli aktívni a najmä nebezpeční vo finálnej fáze. V 39. minúte sa kontaktným gólom po krásnom sóle Martina Zuba vrátili domáci hráči do zápasu.

Dôležitým momentom zápasu bol gól do šatne takmer z 35 metrov strelecky disponovaného Borisa Drienku, ktorý prekvapil krásnou strelou domáceho brankára Tomáša Beňa.

Výkony mužstiev oceňovali fanúšikovia častým potleskom aj v druhom polčase. Kontaktným gólom z kopačky Libora Šuberta v 51. min. zasvietila domácim iskierka nádeje na dobrý výsledok. Avšak už o sedem minút sa v šestnástke najlepšie zorientoval hosťujúci Rastislav Mulík a svojim zápisom upravil priebeh zápasu opäť na rozdiel dvoch gólov. O víťazovi tak bolo rozhodnuté. Do konca zápasu si súperi ešte stihli vylepšiť streleckú bilanciu po dvoch góloch.

Zostavy:

Opatová nad Váhom: Beňo, Šubert, Moško, Zubo, Čaja, Hrubý, Ferenčík, Kurín, Madový, Augustini, Adamec.

Zamarovce: Huňa, Chochlík, Myslivec, B. Drienka, T. Drienka (C), D. Trienka, Jančovič, Bariak, Losonszký, Mulík, Palman,

Góly: Zubo, Šubert, Čaja, KurínT. Drienka 2, B. Drienka, Fraňo, Palman,

Rozhodovali: Denis Poruban, (Jakub Janek) – 50 divákov

Žlté karty: Kurín, Zubo – Bariak