27 kolo – 1. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014 – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

27 kolo – 1. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

24. - 25.  mája sa hralo 27. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže 1.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

24. – 25.  mája sa hralo 27. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže 1.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

TABUĽKA PO 27.KOLE

27

OFK Slovan Skalka nad Váhom – OŠK Soblahov 4 : 0 (2 : 0)

V dôležitom zápase mužstiev zo spodu tabuľky sa hral od úvodu vyrovnaný futbal. Do prvej šance sa dostal po Gašpercovom centri Bagin, ale zblízka netrafil bránu. Domáci boli aktívnejší smerom dopredu a v 20. min. išli do vedenia po hlavičke Bagina, ktorý si nabehol na prihrávku B. Cíbika – 1:0. O minútu to bol opäť Bagin, ktorý vystrašil hostí po prudkej strele z vnútra šestnástky, avšak opečiatkoval len vzdialenejšiu tyč. V 32. minúte mal veľkú príležitosť vyrovnať Pleva, ale netrafil z 2 krokov prázdnu bránu domácich. V 34. min. sa po dlhom výkope brankára Vavruša skóre menilo. Obrana Soblahova chybovala, čo dokonale využil Malec a zvýšil na polčasových 2:0. Do prestávky mali obe mužstvá ešte po jednej šanci. Najskôr v 41. min. po centri B. Cíbika strieľal z voleja Malec, ale len vysoko nad hosťujúcu bránu. V 45. min. unikol po ľavej strane Madový, ale výborne chytajúci Vavruš jeho šancu vyrazil.

OFK Slovan Skalka nad Váhom - OŠK Soblahov 4 : 0 (2 : 0)

Po zmene strán sa rútil sám na brankára Malec, ale jeho krížna strela preletela len tesne vedľa vzdialenejšej žrde. Domáci pridali tretí gól v 74. min., keď Blaškovu strelu dorážal do brány Malec – 3:0. Na konečných 4:0 zavŕšil svojim tretím gólom opäť Malec už v nadstavenom čase opäť po hrubej chybe obrany hostí využil svoj samostatný nájazd na brankára. Skalka si pripísala ďalšie dôležité tri body a zároveň to bola víťazná rozlúčka s hráčskou kariérou pre domáceho Blaška, ktorého pri vystriedaní tesne pred koncom zápasu odmenili fanúškovia dlhým potleskom. Záverom mi dovoľte aj touto cestou „hlavovi“ poďakovať a verím, že nás bude chodiť na zápasy aj naďalej podporovať.

Góly: 20. Bagin, 34., 74., 93. Malec

ŽK: 2 – 1

Skalka: Vavruš – Sabadka, Országh, Kričfaluši, T. Dúžek – Gašperec, Blaško, Podkopčan, B. Cíbik – Bagin, Malec (Repa, Ješko, Rabšík)

Soblahov: J. Hrnčár – Mrázik, Šlesár, Hájek, Fabo, M. Hrnčár, Pleva, Madový, Ďuďák, Jambor, Huszlicska (Jantošovič, Gašparovič, Ďuriška)

Pred 150 divákmi rozhodoval s prehľadom Ježík.