26. kolo – 1. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014 – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

26. kolo – 1. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

17.  mája sa hralo 26. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže 1.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

TABUĽKA PO 26. KOLE
Tabulka 26

OFK Slovan Skalka nad Váhom – TJ Družstevník Očkov 2 : 1 (0 : 0)

V daždivom počasí sa obe mužstvá úvodnú štvrťhodinu oťukávali a hralo sa prevažne v strede ihriska. Až v 15. minúte sa do prvej šance dostai domáci, keď sa po centri Maleca uvoľnil v šestnástke hostí B. Cíbik, ale jeho strelu do stredu brány brankár Bobocký bez problémov chytil. Chvíľu nato pohrozili aj hostia, ale Gono hlavičkoval mimo bránu. V 22. min. mal dobrú príležitosť po rohovom kope skórovať Malec, ale jeho prízemnú strelu hosťujúci obranca vykopol z bránkovej čiary. V 31. min. strieľal spoza šestnástky opäť Malec, ale len tesne vedľa ľavej žrde. Pred prestávkou unikol po ľavej strane hosťujúci Kostolánsky a v sľubnej šanci pálil vysoko nad bránu.

OFK Slovan Skalka nad Váhom - TJ Družstevník Očkov 2 : 1 (0 : 0)

Po zmene strán sa hráči ani nestihli rozhýbať a domáci išli do vedenia zásluhou Maleca – 1:0. Onedlho však hostia vyrovnali po sérii rohových kopov hlavičkoval Gažo – 1:1. V 65. min. zahrával Gašperec priamy kop, ktorým našiel v šestnástke Podkopčana a ten poslal domácich prízemnou strelou opäť do vedenia. Skalka si už vedenia bez výrazných problémov postrážila a po bojovnom výkone zaslúžene zvíťazila. Už o týždeň sa predstaví opäť v domácom prostredí v ďalšom dôležitom zápase proti poslednému Soblahovu.

Góly: 47. Malec, 65. Podkopčan – 50. Gažo

ŽK: 1 – 1

Skalka: Vavruš – Gašperec, Országh, Kričfaluši, T. Dúžek – B. Cíbik, Blaško, M. Vykopal, S. Dúžek – Podkopčan, Malec (Ješko, Rabšík, Guga)

Očkov: I.Bobocký – Jurčo, Čechvala, R. Bobocký, Kozic, Gažo, Ščepko, Gono, Herák, Kostolánsky, Némethy (Suchánek, Strapatý)

Pred 150 divákmi rozhodoval s prehľadom Hulínek.