21. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014 – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

21. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

19. - 20. apríla sa hralo 21. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín.

________________________________________________________________________________________________________

TABUĽKA PO 21. KOLE

Tabulka

TJ Družstevník Dubodiel – Spartak Myjava (B) 2 : 2  (1 : 0)

Hostia sa mohli ujať vedenia hneď v 1. minút, avšak ich hráč bránu míňa. V 3. minúte naopak pohrozili domáci, nanešťastie Hostačný z dorážky z metra bránu taktiež minul. V 15. minúte sa domáci ujímajú vedenia zásluhou Žáčika a jeho strely do vinkla brány. V 35. minúte mohli hostia vyrovnať, avšak domáci brankár Matúš Petrík sa vyznamenal a strelu hostí vyráža. Do polčasu mali hostia ešte dve šance, s ktorými si domáci gólman poradil. Hneď na začiatk

u druhého polčasu sa pri strele hostí opäť vyznamenal domáci brankár. V 49. minúte zmaril obrovskú šancu hostí opäť brankár domácich. V 50. minúte však bol už prikrátky na strelu z 20 metrov, ktorá znamenala vyrovnanie. V 60. minúte hostia triafajú z nulového uhla len brvno. Hneď nato mal domáci Žáčik 2 dobré šance, avšak v prvom prípade míňa bránu, v druhom mu brankár hostí čistý gól chytá. V 68. minúte spravil domáci obranca zbytočný faul a následne zo štandardky sa hostia ujímajú vedenia 1:2. Hostia hrali zbytočne tvrdo, boli nervózni a z toho pramenili ich žlté karty. V 70. minúte po faule na Kúdelu putoval pod sprchy hosťujúci hráč. Faulovaný hráč zo štandardky triafa len brvno. V 72. minúte však bolo už vyrovnané. Z ďalšej štandardky sa hlavou presadil domáci Juraj Červený. Do konca zápasu sa už nič vážnejšie nestalo a tak sa obe mužstvá lúčia so spravodlivou remízou.

TJ Družstevník Dubodiel - Spartak Myjava (B) 2 : 2  (1 : 0)