19. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014 – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

19. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

05. – 06. apríla sa hralo 19. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín

________________________________________________________________________________________________________

TABUĽKA PO 19.KOLE

FK Horná Súča – TJ Slovan Dolná Súča 1 : 2 (0 : 1)

V súčanskom „el clasicu“ sa nakoniec radovali hosťujúci hráči z Dolnej Súče. Domácim sa už od začiatku lepila smola na kopačky a dať gól bol veľký problém. Domáci doplatili na veľkú maródku v mužstve, keď až 5-ti hráči majú dlhodobé zdravotné problémy a dnes sa k nim nedobrovoľne pridali ďalší dvaja – Guga F. a Častulín.
Už v 15-tej minúte sa do šestnástky dravo predral F. Guga, ale mieril vedľa. Domáceho brankára Seriša v 30. minúte prekvapil Trúnek, keď z tresného kopu poslal hostí do vedenia. V 36. minúte J. Dohnan z hranice šestnástky mieril vedľa.
Druhý polčas začali domáci náporom – po rohu Macharu, J. Dohnan ako tradične opäť vedľa. V 53. minúte bola odpískaná penalta za faul Sirotného na P. Dohnana, ale J. Dohnan penaltu trestuhodne zahodil, keď mu Marenčák vystihol smer a strelu vyrazil. V 59. minúte po rohu Bartek neomylne zasa tesne vedľa. V 73. minúte J. Repa z 25 metrov mieril len do brvna.
Domáci v snahe o vyrovnanie zabudli na zadné dvierka a v 78. minúte hosťujúci Sirotný zvýšil na 0:2, keď až traja hráči postupovali na rozhodenú domácu obranu.
Až v samom závere zápasu sa dočkali domáci, keď Bartek z 10 metrov pohodlne obstrelil hosťujúceho brankára. Po tomto momente rozhodca na veľkú radosť fanúšikov a hráčov z Dolnej Súče ukončil zápas.

Góly:

32. min Martin Solár 0 : 1 Zo štandardnej situácie

80. min Filip Sirotný 0 : 2 Gól z hry

90. min Martin Bartek 1 : 2 Gól z hry

58. min Ján Dohnan Nepremenený pokutový kop