18. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014 – Aktuálne správy z Trenčianskeho kraja

18. kolo – I. trieda dospelí – výsledky zápasov v sezóne 2013/2014

29. – 30. marca sa hralo 18. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín ________________________________________________________________________________________________________

29. – 30. marca sa hralo 18. kolo jarnej časti najvyššej futbalovej súťaže I.trieda dospelí – Oblastného futbalového zväzu Trenčín
________________________________________________________________________________________________________

TABUĽKA PO 18.KOLE

OŠK Soblahov – TJ Družstevník Veľká Hradná 3 : 4 (1 : 2)

Domáci nastúpili na zápas s odhodlaním vyhrať a získať potrebné body na záchranu. Začali dobre a už v úvode zápasu Huszlicska dostal domácich do vedenia 1:0. Potom však hostia prevzali hru a do polčasu otočili výsledok na 1:2. Úvod 2 polčasu patril hosťom a zvýšili na 1:3. Domácim sa hra nedarila a trápili sa do konca zápasu. Z pokutového kopu znížili ale hostia kontrovali a šli do vedenia 2:4. Domácim sa podarilo ešte zdramatizovat zápas, keď M.Hrnčar znižoval ale hostia víťazstvo udržali. Hráči Soblahova tak pokračujú v slabých výkonoch z jesennej časti.

Rekapitulácia:

3′ Michal Huszlicska 1 : 0 Gól z hry

35′ Peter Ježík 1 : 1 Gól z hry

45′ Marek Ševčík 1 : 2 Gól z hry

46′ Zdenko Jandák 1 : 3 Gól z hry

54′ Martin Hrnčár 2 : 3 Pokutový kop

57′ Marek Ševčík 2 : 4 Pokutový kop

90′ Martin Hrnčár 3 : 4 Pokutový kop